Remonty Radom – Art Pro – rzetelna firma budowlana dla Ciebie

Ze świecą szukać tak wszechstronnej i otwartej na Twoje pomysły firmy budowlanej w Radomiu, jak nasza! Nasz zespół stanowi kilkunastu specjalistów, którzy z każdym kolejnym zleceniem podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje. Większość z nas ma już ponad dziesięć lat doświadczenia w branży. Naszym celem jest wykonanie remontów perfekcyjnie i kompleksowo. Miarą naszego sukcesu jest rosnąca liczba zadowolonych klientów i poleceń. O naszym profesjonalizmie klienci opowiadają rodzinie, znajomym a nawet pracodawcom. Wykonujemy usługi budowlane i wykończenia wnętrz w domach, mieszkaniach oraz lokalach handlowych.      

Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz oraz montażem i wymianą instalacji. Nasza firma budowlana posiada w swojej ofercie także usługi zduńskie: stawiamy, naprawiamy i konserwujemy piece kaflowe, zajmujemy się także ich renowacją. Montujemy, wymieniamy instalacje: sanitarne, hydrauliczne i elektryczne, dokonujemy podłączeń. Zajmujemy się usuwaniem usterek elektrycznych i hydraulicznych, ale także wykonujemy drobne prace w tym zakresie, np. podłączamy lampy czy nowe punkty hydrauliczne. Opiekujemy się domem na każdym poziomie i w każdym wnętrzu. Wykonujemy drobne prace murarskie, docieplenia strychów i poddaszy, malujemy elewacje, dachy i balkony. Jesteśmy specjalistami w remontach łazienek: montujemy umywalki, kabiny prysznicowe, wanny, bidety i WC. Kładziemy glazurę i terakotę, wykorzystujemy płyty kartonowo-gipsowe do podwieszania sufitów i zabudowy armatury. Wstawiamy okna i drzwi.

Nie mamy sobie równych w pracach wykończeniowych. Umiemy odmienić każde wnętrze i wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Szpachlujemy i malujemy ściany. Możemy ustawić ścianki działowe, które posłużą na lata i stworzą kompletnie nowe pomieszczenia. Kładziemy panele podłogowe i ścienne. Zamontujemy żaluzje, rolety i parapety. Wyczarujemy niepowtarzalne wnętrza, według pomysłu klientów. Zawsze staramy się, aby nasze prace były wykonane perfekcyjnie w każdym szczególe, dlatego efekt na pewno będzie zadowalający. Jesteśmy firmą budowlaną, której możesz zaufać.

Wyróżniamy się odpowiedzialnym podejściem, profesjonalizmem i rzetelnością. Chcemy, żeby nasza współpraca była przejrzysta, dlatego możemy przedstawić orientacyjne ceny usług już podczas pierwszego kontaktu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy ostateczną wycenę według specyfikacji. Nasza firma budowlana to także sprawna i fachowa obsługa klienta. Nasi klienci mogą napisać na nasz adres e-mail, a także zadzwonić: odpowiadamy od poniedziałku do piątku, od godz. 9.30-17.30. Jesteśmy pewni, że nasza oferta będzie konkurencyjna i spełni Twoje wymagania – zadzwoń, przekonaj się sam, zapraszamy!