Elektryka i drobne prace elektryczne

Jesteśmy w stanie dokonać wymiany instalacji elektrycznej, montażu gniazdek i punktów elektrycznych oraz zamontować aparaturę niskiego napięcia.

Elektryka? U nas otrzymasz fachową pomoc w dobrej cenie!

Drobne prace elektryczne? To realizujemy od ręki!

Jesteśmy w stanie dokonać wymian instalacji elektrycznej w Twoim domu, mieszkaniu lub lokalu usługowym. Zamontujemy również gniazdka, punkty elektryczne oraz aparaturę niskiego napięcia.
Kupiłeś mieszkanie albo dom do remontu? Obecna instalacja elektryczna pamięta czasy PRLu? Szukasz kogoś, kto zajmie się kompleksowo jej wymianą? Zadzwoń do nas! Gwarantujemy błyskawiczny przyjazd na miejsce prac i zaplanowanie całego procesu wymiany.
Żadne kable i gniazdka nam nie straszne – fachowo przeprowadzimy wymianę lub założenie instalacji elektrycznej w Twoim domu, mieszkaniu lub biurze. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy wykonać drobne prace elektryczne, by rozwiązać każdy Twój problem, bez względu na to czy chodzi o awarię, przesunięcie gniazdek lub liczników. My się prądu nie boimy – mamy odpowiednie uprawnienia, dzięki czemu możesz być pewien, że naprawa lub instalacja będzie wykonana sprawnie i bezpiecznie. Oczywiście, dojeżdżamy na terenie Radomia i okolic!

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz posiadane umiejętności pozwalają na zagwarantowanie Tobie wysoką jakość naszych usług. Profesjonalnie zamontujemy nową instalację elektryczną i dokonamy jej sprawdzenia. Nie obawiaj się, że naprawa Twojego problemu nazywana jest „drobną” – dla Ciebie to ważna rzecz i do każdego usuwania usterki podchodzimy serio. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i spokoju. Nasza ekipa zajmie się także między innymi konserwacją instalacji, podłączeniem i sprawdzeniem obwodu przy takich urządzeniach jak płyty indukcyjne czy piekarniki. Zainstalujemy nowe gniazdka i zamontujemy lampy – możemy wszystko!

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego cena i termin wykonania dostosowujemy zależnie od wielu czynników. Zadzwoń do nas i przekonaj się, z pewnością będziesz zadowolony!