Usługi remontowe

Jesteśmy wykwalifikowaną i doświadczoną ekipą, która jest w stanie zrealizować każde zlecenie. Przywrócimy funkcjonalność każdego wnętrza. Oferujemy szeroki wachlarz usług remontowych, działamy w Radomiu i okolicach. W łazience zainstalujemy hydraulikę, wykonamy montaż biały, wstawimy kabiny prysznicowe i ułożymy glazurę. Wszystkie pomieszczenia będą wyglądać lepiej dzięki nam. Zajmujemy się montażem lub wymianą instalacji: hydraulicznej, elektrycznej, sanitarnej. Fachowo położymy płyty kartonowo- gipsowe niemal na każdej powierzchni, wstawimy okna i drzwi. Układamy płytki, terakotę i gres; szpachlujemy, malujemy ściany (także elewacje i balkony) oraz wykonujemy docieplenia poddaszy i strychów.

Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem, rzetelnością i dbałością o perfekcję wykonania naszych usług remontowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, dlatego z wieloma klientami współpracujemy wielokrotnie. Jesteśmy polecani do wykańczania wnętrz w nowych domach, pomieszczeniach handlowych i przemysłowych, oraz do modernizacji i odświeżenia mieszkań. Nasz zespół stanowi kilkanaście osób, którzy stale rozwijają swoje umiejętności i kwalifikacje.

Staramy się, żeby szybko dokonać wstępnej kalkulacji kosztów i terminów wykonania naszych usług remontowych. Zadzwoń do nas lub napisz, poznaj naszą szczegółową ofertę. Podziel się swoim pomysłem na remont. Jeśli mieszkasz w Radomiu lub z odległości do 100 km od miasta, na pewno pomożemy i gwarantujemy, że polecisz nas swoim znajomym i rodzinie.