Fototapety 3D – prawdziwy hit!

Fototapety 3D – prawdziwy hit!

Jesteś właścicielem niewielkiego, ciasnego mieszkania i chcesz je optycznie powiększyć, a może Twój pokój jest nieciekawy i pragniesz dodać element, który zaskoczy każdego odwiedzającego? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, popatrz, co możemy ci zaproponować.

Niby moda na fototapety już dawno przeminęła i wydaje się odblaskiem lat 90 i początków nowego wieku, to hitem ostatnich kilku sezonów są właśnie fototapety, ale w trójwymiarze. O co chodzi? Grafiki są tak zaprojektowane, żeby dawały poczucie głębi lub wręcz przeciwnie – tworzyły efekt wystawania czegoś ze ściany. Wydaje się, że bardzo łatwo wejść w ścianę i przenieść się do równoległej rzeczywistości. Może to być widok z okna, dżungla lub wąska uliczka ulubionego miasta. Taki element stanowi niezwykłą dekorację każdego wnętrza, a goście będą zadziwieni, jak w prosty sposób można sprawić, że mieszkanie optycznie się powiększy.

Dzięki takim tapetom zupełnie odmienisz wnętrze swojego mieszkania. Oczywiście możesz też kupić spersonalizowaną fototapetę 3D, która jeszcze bardziej odda twój charakter i zaspokoi wszelkie potrzeby. Jeśli lubisz artystyczny wystrój lub chcesz wprowadzić nieco ekstrawagancji doskonale sprawdzą się wzory abstrakcyjne i niesprecyzowane fale w różnych odcieniach. Mogą one pełnić dodatkową funkcję stymulowania kreatywności i wyobraźni.

Jednak pamiętaj, że na ścianie, która już jest ozdobiona fototapetą należy ostrożnie przywieszać inne dodatki takie jak obrazy i zawieszki. Czasami uda się je doskonale wpasować w tapetę, ale czasami mogą one bardzo mocno przeszkadzać, nie tylko na ścianie z fototapetą, ale także na pozostałych.

Dodatkowym plusem przy zastosowaniu rozwiązania jakim jest położenie na ścianie tapety jest uproszczenie i przyspieszenie remontu. Nie trzeba bowiem wygładzać ścian i malować wszystkiego idealnie równo. Wystarczy przykleić płaszczyznę papieru nawet na krzywe ściany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *