Układanie glazury

Jesteśmy specjalistami w układaniu glazury – płytki kładziemy praktycznie na każdej możliwej powierzchni!

Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w układaniu glazury!

Położymy płytki praktycznie na każdej powierzchni. Podłoga, ściana, obudowa wanny? Łazienka, kuchnia, przedpokój lub taras? Płytki duże, mozaikowe, o nietuzinkowych kształtach? Cokolwiek sobie nie zamarzysz, jesteśmy do dyspozycji, a płytki będą ułożone równo i trwale. Nasze umiejętności sprawiają, że kompleksowo wykonamy remont łazienki lub kuchni i wspaniale wykończymy Twoje wnętrza.

Możecie być spokojny – działamy sprawnie, jesteśmy dokładni i rzetelni. Nie musisz znać się na układaniu glazury, wystarczy, że skorzystasz z naszej pomocy. My zajmiemy się wszystkim: przygotujemy podłoże, profesjonalnie rozplanujemy układ płytek i je przytniemy. Właściwie żaden projekt nie stanowi dla nas wyzwania: docenisz wieloletnie doświadczenie i otwartość naszego zespołu. Podchodzimy do klienta indywidualnie i dbamy o to, żeby remont przebiegał w przyjemnej atmosferze. Efekt naszego układania glazury na pewno Cię zachwyci i będzie cieszyć przez długie lata!

Działamy w Radomiu i okolicach i od lat układamy glazurę w mieszkaniach, domach, biurach i zakładach pracy. Staramy się, żeby terminy oczekiwania i wykonania były krótkie, a ceny naszych usług- konkurencyjne. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony; wiemy to, bo polecają nas kolejni klienci.

Skontaktuj się z nami: napisz lub zadzwoń. Opowiedz nam o swoich planach i wizji: my zrobimy resztę!