Wykańczanie wnętrz

Art-Pro: nieprzypadkowo tak się nazywamy. Jesteśmy prawdziwymi artystami w wykańczaniu wnętrz. W Radomiu jest z pewnością wiele firm specjalizujących się w wykańczaniu wnętrz, ale mało która jak my posiada grupę doświadczonych specjalistów, która tak wszechstronnie i starannie wykona swoją pracę.

Zajmiemy się wszystkim. W naszej ofercie jest montaż płyt kartonowo- gipsowych: postawimy ściany działowe, wykonamy podwieszane sufity. Układamy płytki ceramiczne, terakotę i gres, a także panele na podłogach i ścianach. Montujemy parapety, żaluzje i rolety. Szpachlujemy i malujemy ściany… to nie wszystko. Nasze doświadczenie i kreatywne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać praktycznie wszystkie prace wykończeniowe we wszystkich wnętrzach domu lub mieszkania. Efekt zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Możesz nam zaufać – grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. Wnętrza, które wykończyliśmy, zachwycają starannością o każdy szczegół. Robimy, co w naszej mocy, aby rezultat naszych prac służył długie lata. Pozytywne opinie o nas można usłyszeć w Radomiu i okolicach – działamy w promieniu do 100 km od miasta. Jesteśmy rzetelni, profesjonalni i odpowiedzialni. Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia, bez względu czy jest to prosty, czy bardzo skomplikowany projekt. Wybór naszej ekipy to gwarancja dobrego i kompleksowego wykończenia Twoich wnętrz.