Zduństwo

Zdunów już praktycznie nie ma, jednak ogromna ilość pieców kaflowych dalej wymaga wsparcia osób wykonujących ten wiekowy już zawód!

Ciepło, coraz cieplej – zduństwo

Jesteś szczęśliwym posiadaczem pieca kaflowego? To wspaniale! Piece wracają do łask, stają się modnym, atrakcyjnym i bardzo praktycznym elementem wystroju wnętrz. Żeby to cacko dawało Ci dużo ciepła i same przyjemności a palenie w nim było bezpieczne, piec kaflowy musi być utrzymywany w dobrym stanie. Obecnie trudno jest znaleźć doświadczonego zduna, więc dobrze, że trafiłeś do nas: zespół profesjonalistów zajmie się Twoim piecem.

Zajmujemy się renowacją i konserwacją pieców kaflowych. Jeśli od lat nie używałeś pieca w swoim domu, zdun upewni się, że możesz ponownie, bezpiecznie rozpalać piec. Potrzebujesz naprawić palenisko, wymienić drzwiczki, wyczyścić lub naprawić kanały dymowe? Zadzwoń do nas! Działamy szybko i solidnie, do tego nasze usługi zduńskie oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Nasi zduni budują także nowe piece na zamówienie, wnosząc we wnętrza styl, charakter i… dużo trwałego, przyjemnego ciepła. Dobierzemy najlepsze materiały i wzornictwo oraz doradzimy jak przygotować wnętrze. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie tak, żeby efekt zachwycał wizualnie, a piec był wykonany z najwyższej jakości materiałów i służył wydajnie przez lata. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły! Jesteśmy do Twojej dyspozycji codziennie, w godz. 9.30-17.30.